böngésző: a legjobban Internet Expolerben működik (de próbálom megcsinálni, hogy Chrome-ban is működjön)

FIGYELEM! Az oldal nem áll kapcsolatba Lionel Messivel, sem David Villaval. Kizárólag rajongói oldalnak lett létrehozva!

Elfelejtettem a jelszót

NEWS

KÉPEK a tegnapi meccsről

2010.09.23. 14:29, eddi

Hoztam még 10 db képet a tegnapi SPORTING vs FC BARCELONA mérkőzésről.a képeken leginkább DAVID VILLA található.  MESSI ugyan nem játszott a sérülése miatt, de a kiláton ott ült civilben, néha be is vágták*-* olyan kis cuki volt , hogy szúrkolt a csapatnak, mondjuk ezt természetes, de akkor is aranyos volt<3 de szerencsére nem sokat kell várni arra, hogy újra láthassuk a pályán:D

FCB vs SPO

2010.09.23. 14:24, eddi
tegnapo mérközés összefoglaló!
BARCELONA: Víctor Valdés - Alves, Puyol (Piqué, a szünetben), Milito, Maxwell - Busquets, Keita (Pedro, a szünetben), Xavi - Iniesta, Bojan (Mascherano, 71.), Villa. Vezetőedző: Josep Guardiola.
Cserepad: Pinto - kapus, Piqué, Adriano, Nolito, Thiago, Mascherano, Pedro

SPORTING: Cuéllar - Sastre, Botía, Iván Hernández, José Angel - Rivera, Matabuena (Castro, 57.), Luis Morán, Lora - Barral, Bilics (De las Cuevas 68.). Vezetőedző: Manuel Preciado.
Cserepad: Juan Pablo - kapus, Castro, Eguran, De las Cuevas, Jorge, Landeira, Álvarez
Gólszerző: Villa (49.)
Sárga lap: Milito (78.), Piqué (91.), ill. Rivera (6.), Cuéllar (40.), Matabuena (43.), Bilics (45.), Botía (51.)
15. perc: Keita lőtt közelről, de beleléptek lövésébe.

14. perc: Maxwell reklamált, mint kiderült, nem is jogtalanul, hiszen beadását kézzel szelidítette meg Sastre.

13. perc: Nagy tüzijáték a vendégek kapuja előtt, de mindkétszer belelépett egy védő a lövésbe.

12. perc: Két veszélyes vendéghelyzet egy percen belül: előbb Puyol lépett bele egy lövésbe, majd szöglet utáni felszabadítás után egyedül indulhatott volna a kapu felé Bilics, ha Maxwell nem ér vissza tisztázni.

10. perc: Villa kapta üresen a labdát, de jócskán fölédurrantotta azt. Utóbb kiderült, hogy ez nem is akkora baj, mert már eredetileg is lesen állt.

9. perc: Újabb óriási hazai helyzet! Maxwell gyönyörű keresztlabdáját követően Iniesta már csak Cuéllarral állt szemben, de a kapus nagy bravúrral védte a lövést.

7. perc: Mekkora helyzet maradt ki! A szabadrúgást követően Villa tört be a tizenhatoson belülre, de éles szögből leadott lövését védte Cuéllar, majd mielőtt Bojan lecsapott volna a kipattanóra, magához ölelte a labdát.

6. perc: Rivera kapta  a mérkőzés első sárga lapját, miután visszahúzta Xavit.

4. perc: Jó vendégkontrát követően Milito fejelte ki röviden a labdát, amelyet követően újra próbálkozhattak a vendégek, de a hazai védők szögletre mentettek. Ez utóbbi pedig nem érdemel említést.

3. perc: Cicáznak a hazaiak, de helyzetet még sem az ő, sem a vendégek neve mellett nem jegyezhettünk fel.

1. perc: A vendég Sporting kezdi a mérkőzést.

FCBARCELONA-CEUTA

2010.09.22. 18:41, eddi

Szerdán délben soroltak a Spanyol Király Kupa harmadik fordulójára, ahol a Barcelona a harmadosztályú Ceuta együttesével találkozik majd oda-visszavágós rendszerben. Az andalúziai csapattal október 27-én és november 10-én találkozik majd a Barca, melynek kötelező a továbbjás kiharcolása a legjobb 16 közé. A déli együttesnél egyébként érthetően boldogan fogadták a sorsolás eredményét, mert a rangon felül anyagilag is jelentős segítséget jelent majd a klubnak, hogy a Barcelonát láthatják vendégül. A Real Madrid egyébiránt a szintén harmadosztályú (Segunda Division B) Muricával találkozik ebben a fordulóban

*eurobarca*

VILLA: A Sporting sokat jelent nekem

2010.09.22. 18:30, eddi

A mai FC Barcelonában egy ember biztosan nagy izgalommal várja a mai bajnoki mérkőzést, ő pedig nem más, mint David Villa, aki sok szállal kötődik a gijoni klubhoz, írja a sport.es.

Bár ma a játékos is gólokkal szeretné segíteni csapatát, hogy a Nou Campban köszörülje ki a csorbát, szívében mindig is sportingista lesz, hiszen pályafutását ennél a csapatnál kezdet el.

"Teljes egyértelmű, hogy különleges lesz ez a mérkőzés számomra. Játszottam már a Valenciával is a Sporting ellen, és ez jó, mert ez azt jelenti, hogy ők is a Primera Divisionban vannak. A legjobbakat kívánom nekik, de csak a Barca elleni mérkőzés után." nyilatkozta Villa, aki egyébként nagyon képben van a Sportinggal kapcsolatban.

MAI MÉRKŐZÉS!

2010.09.22. 17:28, eddi
20:00-tól a Sport2-n

Ugye nem felejtette el senki, hogy ma a SPORT2 sugározza 20:00-tól az FCBARCELONA vs. SPORTING GÍJON mérkőzést. azonkívül, hoztam nektek egy cikket, amit az FCB honlapján találtam, David Villa fiatalkorában a Sporting Gíjonnál kezdte a karrierjét, számára ez nagyon különleges játék lesz. ;   "Különleges játék lesz a számomra, nagyon jó lesz ellenük játszani. De nagyon szeretném, ha mi nyernénk meg ezt a mérkőzést, akármennyire is szeretem az ellenfél klubbot."

Ujfalusit 4-12 meccsre eltilthatják!

2010.09.21. 15:13, eddi

Kedden dönt a La Liga illetékes testülete az Atlético Madrid cseh hátvédjének, Tomás Ujfalusinak az ügyében, aki csúnya belépőjével rövid időre kivonta a forgalomból Lionel Messit, a Barca futballcsillagát. A Marca szerint 4-12 meccses eltilást kaphat.

A meccs játékvezetője, Victor Fernandez Borbalán jegyzőkönyvében ezt írta:  "Nyújtott lábbal csúszott be az ellenfél játékosának, nem volt esélye a labdát elrúgni. Ápolni kellett a játékost, majd le is cserélték."

Messi 10 nap múlva visszatérhet!

2010.09.20. 19:04, eddi

Miközben több spanyol forrás hetekről beszélt, Lionel Messi sérülése szerencsére nem olyan súlyos, mint azt gondolták. Hétfőn ismét megvizsgálták az Atlético elleni vasárnapi bajnoki hajrájában bokasérülést szenvedett Barcelona-sztárt, majd hivatalosan is megerősítették, hogy az argentin tíz napon belül visszatérhet!

Nincs szükség hosszú hetekre, Leo Messi hamarabb visszatérhet a pályára - pedig miután Tomas Ujfalusi letalpalta a bokáját, sokan a legrosszabbra számítottak.

Nyert Madridban a Barca, Messi megsérült

2010.09.20. 19:02, eddi
:SSS

Sokba kerülhet a címvédő Barcelonának, hogy harmadik nekifutásra legyőzte az Atlético Madridot a fővárosban a La Liga 3. fordulójában. A 2-1-es vendégsikerrel zárult rangadó első gólját jegyző Lionel Messi ugyanis a legvégén megsérült, s miközben a vétkes Tomas Ujfalusit kiállították, az argentin fájdalmas arccal és hordágyon hagyta el a gyepet. Messi találatára egyébként Raúl García válaszolt, de Gerard Piqué találatára már nem érkezett válasz.

NYITÁS!

2010.09.20. 18:25, eddi

Hát igen megnyílt egy újabb FOCI rajongói oldal! (eddinek hívnak, páran ismerhettek a WANT.GP-ről ott voltam társszerk.) Az oldal két szenzácíós játékossal foglalkozik DAVID VILLA-val a spanyol világbajnok csatárral és LIONEL MESSIvel az argentín foci zsenivel. mindeketten a kedvenceim, hisz eszméletlen jól footballoznak. de nem akarom tovább húzni ezzel a nyitó szöveggel, rajtaa ismerkedj meg  a legújabb FOCIFANATIKUS oldallal:P puszii, eddi!

Rosta Iván diplomás asztrológus vagyok! Szívesen elkészítem a horoszkópodat, fordúlj hozzám bizalommal. Várom a hívásod!    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, lakások, egyéb épületek szigetelését kedvezõ áron! Hívjon! 0630/583-3168    *****    Ha te is könyvkiadásban gondolkodsz, ajánlom figyelmedbe az postomat, amiben minden összegyûjtött információt megírtam.    *****    Nyereményjáték! Nyerd meg az éjszakai arckrémet! További információkért és játék szabályért kattints! Nyereményjáték!    *****    A legfrissebb hírek Super Mario világából, plusz információk, tippek-trükkök, végigjátszások!    *****    Ha hagyod, hogy magával ragadjon a Mario Golf miliõje, akkor egy egyedi és életre szóló játékélménnyel leszel gazdagabb!    *****    A horoszkóp a lélek tükre, nagyon fontos idõnként megtudni, mit rejteget. Keress meg és nézzünk bele együtt. Várlak!    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, lakások, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését!    *****    rose-harbor.hungarianforum.com - rose-harbor.hungarianforum.com - rose-harbor.hungarianforum.com    *****    Vérfarkasok, boszorkányok, alakváltók, démonok, bukott angyalok és emberek. A világ oly' színes, de vajon békés is?    *****    Az emberek vakok, kiváltképp akkor, ha olyasmivel találkoznak, amit kényelmesebb nem észrevenni... - HUNGARIANFORUM    *****    Valahol Delaware államban létezik egy város, ahol a természetfeletti lények otthonra lelhetnek... Közéjük tartozol?    *****    Minden mágia megköveteli a maga árát... Ez az ár pedig néha túlságosan is nagy, hogy megfizessük - FRPG    *****    Why do all the monsters come out at night? - FRPG - Why do all the monsters come out at night? - FRPG - Aktív közösség    *****    Az oldal egy évvel ezelõtt költözött új otthonába, azóta pedig az élet csak pörög és pörög! - AKTÍV FÓRUMOS SZEREPJÁTÉK    *****    Vajon milyen lehet egy rejtélyekkel teli kisváros polgármesterének lenni? És mi történik, ha a bizalmasod árul el?    *****    A szörnyek miért csak éjjel bújnak elõ? Az ártatlan külsõ mögött is lapulhat valami rémes? - fórumos szerepjáték    *****    Ünnepeld a magyar költészet napját a Mesetárban! Boldog születésnapot, magyar vers!    *****    Amikor nem tudod mit tegyél és tanácstalan vagy akkor segít az asztrológia. Fordúlj hozzám, segítek. Csak kattints!    *****    Részletes személyiség és sors analízis + 3 éves elõrejelzés, majd idõkorlát nélkül felteheted a kérdéseidet. Nézz be!!!!